zdraví byliny astrologie zvěrokruh

Bylinář - Aterogan

 

Charakteristika výrobku -filozofie výrobku -popis výrobku

Bylinný přípravek ATEROGAN
V bylinném extraktu ATEROGANU jsou přítomny byliny crotaegus oxycantha - hloh ostrotrnný, betula alba - bříza bílá, ginkgo biloba - jinan dvoulaločný, odvar zeleného čaje, kukuřice setá - zea mays, avena sativa - oves setý, equisetum arvense - přeslička rolní, rosa canina - růže šípková, krtičník uzlovitý - scrophularia nodosa, ořešák královský-juglans regia, třešeň višeň - cerasus vulgaris, levandule lékařská - lavandula angustifolia, pýr plazivý - agropyrum repens.

Kombinaci bylin, v přípravku ATEROGAN speciálně připravených, je vhodné využít hlavně k detoxikaci organizmu. Jsou použity byliny obvykle používané v jarních tzv. očistných kúrách.
Celkově podporuje snižování cholesterolu v organizmu. Má účinek na jaterní detoxikaci, podporuje hepatoprotektivní efekt touto kombinací. Působí též výrazně diureticky a je použitelná při chronických katarech zažívacího, močového ústrojí.
Spazmolytickým - uvolňujícím způsobem se dotýká regenerace močového systému a prostaty, kde působí i protizánětlivě. Celkově detoxikačním účinkem uvolňuje i kyselinu močovou a významně ovlivňuje celý pohybový aparát.
Hlavní efekt je namířen v tomto komplexu antiskleroticky a k léčbě obtíží při kloubním revmatizmu, čili je vhodný hlavně v současné době, kdy mnoho nemocí se přičítá civilizačním chorobám z usazování.
Při dlouhodobém užívání / několikaměsíčním při dodržování zásad dobré životosprávy, dietě a vhodném životním stylu - relaxace, sport... / detoxikuje a vyrovnává celkově metabolizmus celého organizmu.
Preventivní podávání a regenerace by měla trvat dostatečně dlouho, protože ne každá nemoc vzniká stejným mechanizmem a stejně dlouho. Trpělivost v tomto případě může přinést ovoce do měsíce nebo do půl roku.
Celkově působí komplex bylin tonizujícím a čisticím dojmem a otvírá možnost pro zlepšení fyzické i duševní práce.
Příznivý biologický efekt je doprovázen i psychickým vyrovnáním se s vnitřním životem.
Přípravek je tedy neocenitelný při:
- detoxikaci organizmu
- snižování tuku v organizmu
- jaterním poškození
- zánětlivých nemocech jaterních, ledvinných a zažívacích
- dnovém onemocnění
- při revmatických kloubních onemocněních
- tzv. civilizačních nemocech
Regenerace tímto přípravkem působí detoxikačně, snižuje rizika tzv. civilizačních nemocí po použití několika lahviček nárůstem celkové přijaté energie organizmu.

 

 

 

 

ATEROGAN Poznáním ke světlu
Bariéry vědecké objektivity přináší zevní omezení světlu, které je v každém člověku. Pochybnosti, které vyvolávají nezdary ve vědeckém opakování, je třeba vyřešit nejdříve uvnitř, pak je otevřeno pole pro objektivní experiment a důkaz. Bez experimentování a zkušenosti nelze dost dobře jít dopředu a vzhůru nebo dovnitř.
Objektivní matérii je třeba studovat a žít ve větších dimenzích než dosud. Obyčejné chemické látky, jejichž výzkum končí kdesi v mikrokosmu, je třeba otevřít jejich psychickým a kosmickým vlastnostem. Jakákoliv myšlenka, která respektuje spirálu myšlení v horizontále, je katalyzujícím prvkem růstu člověka, jeho vzestupu z materiální úrovně na úroveň vyšší.
Člověk je daleko reaktivnější v prostředí, které je prosyceno vědeckým či uměleckým duchem, daleko rychleji chápe souvislosti a stává se tvůrčím. Chemická látka, ke které je přidán katalyzátor, urychluje čas přeměny a rychleji mění strukturu i tvar. V biologickém systému jsou tyto buňky reaktivnější. Člověk jako biologický systém odkládá materiální kabátec a více a více je otevřenější ostatním systémům nemateriálním. Organizovaná bioenergie se promítá ve vědomí a vědomě s ní koresponduje.
Zákonitosti, bránící světlu poznání, reziduálně blokují tok psychoenergie. V lékařství je důležité tyto procesy zprůtočnit ve smyslu zdraví. Jinak jsou podobny krystalizačním fyziologickým procesům. Traumatické vzorce, které jsou opakovaně promítány v organizmu až do pochopení, do vyléčení, působí negativně. Toto se neděje jen prožívanými starostmi tohoto života, ale jsou výslednicí a navazují na změny v psychogenetickém řetězci.
Je naším úkolem se zamyslet i nad tímto dědictvím a pokoušet se o zprůchodnění pomocí digesce. Je to velká výzva o zpracování těchto systémů, které se musí osvětlit, rozpustit a opět dostat do přijatelné volné průchodné energie krystalu. Uvolnění pout utkaných našimi představami, zkušenostmi, obrazy, zviditelní skutečnější a pravdivější svět vnější reality. Je možné dosáhnout porozumění.
Toto je uskutečnitelné pouze intimní zkušeností zakoušením. Zakoušením emocí strachu, žalu, smutku, radosti, transmutací, se dostává lidský organizmus do bohatší, rozvinutější, entropicky expandující skutečnosti. Jde o naprosto transmutované tělo, komplet bytosti, její osvícené, vícerozměrné objektivní vědomí.
Když jsou očištěné a esenciální reality naší osobnosti i našeho biologického těla spojeny milujícím svitem harmonie a rovnováhy, jsou nedělitelné a radostné jako lidské tělo v Ráji.


Světem Střelce je prolnut Jupiter jako vládnoucí planeta. Jeho expanzivita se vztahuje na duševní, citovou i tělesnou aktivitu Střelce. Nadbytek této aktivity, pokud není korigována zákony, jak pozemskými, tak duchovními, se stává přestřelující ve všech podobách. Extravagance tělesná i duševní může vést k nadbytku a k možnosti katastrof a krystalizací, ukládání v lidském těle. Rozpínavost, extravagantnost je někdy dobře korigována saturnickým principem následného znamení.
Neustálé nárazy na zákonitosti vnějšího i vnitřního světa se projevují v komplikované povaze i životu Střelce. Míšení ohňového a pohyblivého principu směruje Střelce k porušování dosažených zákonitostí a k možnosti katastrof ve všech úrovních projevů / tělesné zranění, citové prohry, duchovní expanze.../.

Síla Střelce je v pravdě, svobodě a v idealistických snahách. Porušování jakýchkoliv hranic patří do vínku, stejně jako potřeba základních biologických potřeb / jíst, spát...../.
Ve smyslu tělesného zdraví, pokud se objeví symptomatologicky procesy krystalizační, tukové ukládání, artrotické změny na kloubech, děje se něco mezi komunikací a vlastním životem.

 

 

 

ATEROGAN - popis výrobku
Bylinný přípravek ATEROGAN je složen z extraktů bylin, které lze s úspěchem využít při onemocnění z nadbytku, tedy civilizačních nemocech.
Hlavní efekt je namířen v tomto komplexu antiskleroticky a k léčbě obtíží při kloubním revmatizmu. Při dlouhodobém užívání / několikaměsíčním při dodržování zásad dobré životosprávy, dietě a vhodném životním stylu - relaxace, sport... / detoxikuje a vyrovnává celkově metabolizmus tuků. Celkově působí komplex bylin tonizujícím a čisticím dojmem a otvírá možnost pro zlepšení fyzické i duševní práce. Příznivý biologický efekt je doprovázen i psychickým vyrovnáním se s vnitřním životem.

Složení:
hloh ostrotrnný - bříza bílá - jinan dvoulaločný - odvar zeleného čaje - kukuřice setá - oves setý- přeslička rolní - růže šípková - krtičník uzlovitý - ořešák královský - třešeň višeň - levandule lékařská - pýr plazivý

Přípravek je vhodný při:

- snižování tuku v organizmu
- detoxikaci organizmu
- jaterním onemocnění
- zánětlivých nemocech ledvinných a zažívacích
- dnovém onemocnění
- při revmatických kloubních onemocněních
- tzv. civilizačních nemocech

 

Použití:

V uvedených případech se používá jako pomocný extrakt a užívá se pravidelně.
Mezi užíváním lahviček je vhodné udělat týdenní pauzu, jak je to běžné při léčbě bylinami. Přípravek regeneruje svým zklidňujícím vlivem celý organizmus.

Dávkování:

Přípravek se podává na kávové lžičce. Obvyklá denní dávka jsou 2 kávové lžičky denně, jedna ráno a jedna večer. Dutina ústní při užívání by měla být prosta pokrmů a jiných pochutin l0 minut před a l0 minut po podání preparátu. Je vhodné tedy užít přípravek mimo jídlo. Je zapotřebí jej před každým použitím dobře protřepat, aby se zvýšila jeho účinnost. Nemusí se užívat přímo, lze ho přidat do vody, čaje či jiné tekutiny.

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do 15 let. Ukládat mimo dosah dětí! Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Mírný zákal není na závadu.

Balení 200 ml

Doba použitelnosti: 36 měsíců od data výroby

Schváleno Hlavním hygienikem ČR
Doplněk stravy - HEM350-2.3.04-5881


 

Poradit se s lékařem | Koupit v internetovém obchodě | Tisk článku