zdraví byliny astrologie zvěrokruh

Bylinář - Cholagan

Charakteristika výrobku -filozofie výrobku -popis výrobku

Bylinný přípravek CHOLAGAN
Bylinný přípravek CHOLAGAN - obsahuje brutnák lékařský - borago officinalis, popenec břečťanovitý - glechoma hederacea, benedikt lékařský - cnicus benedictus, řeřišnice hořká - cardamine amara , čekanka obecná - cichorium intybus, smil písečný - helichrysum arenarium, potentilla anserina - mochna husí, oman pravý - inula helenium, amaro -aromatika, řepík lékařský - agrimonia eupatoria.

Lze jej s úspěchem využít hlavně při recidivujících zažívacích obtížích hlavně žlučníkových - vzniklých z psychického přepětí.
Přípravek je tedy neocenitelný při:

- zažívacích obtížích hlavně žlučníkových
- detoxikaci organizmu, snižuje kyselinu močovou
- artritických obtížích
- křečích působí spazmolyticky
- léčbě osteoporózy
- zánětech močových cest, zažívacích sliznic.
Regenerace tímto přípravkem zklidňuje celkově a projevuje se ve sníženém vnitřním napětí a tedy nárůstem celkové přijaté energie organizmu.

 

 

 

CHOLAGAN: krystalizace - teorie struktury
Volně proudící energii byl nastaven koncentrující řád, myšlenka se stala materií. Myšlenkové procesy, které jsou t.č. nestravitelné, tuhnou, reziduálně trvajíc ve své materiální podobě. Opětovné rozpuštění vytváří možnost k dalšímu volnému toku, a tím i ke zdraví.
Traumata z dětství jsou zakonzervována, čekajíc na zpracování, na rozpuštění a vytvoření matérie jiné struktury. Komplexy poškození nás provázejí v našem životě a čekají na vyjádření. Krystalizovaný jedinec postupně tuhne myšlenkově i fyziologicky a vykazuje symptomatologii, která je objektivně odečitatelná. Je v naší lidské kompetenci tyto struktury postupně rozpouštět a vytvářet volné toky, svobodnější toky jupiterského charakteru.
Onemocnění žlučníku a žlučových cest jsou v civilizačně vyspělých zemích velmi rozšířenou nemocí. Statistika chirurgických výkonů cholecystectomie je vysoká. Žlučníkové kaménky jsou různého složení.Rozeznáváme kaménky cholesterolové, pigmentové, s příměsí kalcia a jiné kombinace. Operace žlučníku je riziková u 25 % klientů, neboť příznaky žlučových bolestí se operací neodstraní nebo se kaménky vytěsňují opětovně, pokud se nezmění metabolizmus celého organizmu. Schopnost vypadávání konkrementů záleží na více faktorech. Též poruchy žlučníku a žlučníkové kameny jsou systémovým onemocněním. Velmi typickým příznakem jsou kolikovité bolesti břicha v pravém podžebří, většinou vyzařující do zad a do pravého ramene. Akutní bolest - kolika se většinou komplikuje zánětem žlučových cest, žlučníku či slinivky a může vzniknout až biliární ileus.
Při přetrvávajících zdrojích obtíží může vzniknout chronická cholecystitida, chronický zánět žlučníku s nesnášenlivostí některých jídel, jako jsou káva, vejce a jiné. Postižení rakovinou žlučníku je více u žen, většinou se jedná o adenokarcinom s příznaky velmi necharakteristickými.
V energetických organických vazbách je žlučník přímo i nepřímo spojen s problematikou jater a slinivky.Co se týká energetických hodin, zvýšená funkce žlučníku je mezi 23. a 1. hodinou v noci, kdy dochází ke zvýšené energetické činnosti s kyselostí. Rozeznáváme typický příklad tzv. žlučníkového člověka, který má problémy s rozhodováním, může být hněvivý. Symptomaticky, pokud je porušena energetická dráha žlučníku a žlučových cest, může být hořkost v ústech, překyselení organizmu, může se objevit migrenózní bolest hlavy, křečové stavy. Kůže klienta je zvadlá, vyschlá. Tato symptomatologie je známa a respektována.

Vládcem Kozoroha je Saturn, který ovládá omezující princip. Jedná se o koncentrující sílu, při které vypadávají do roztoku tuhé materie, zhoršuje se průtočnost a systém se stává těžším, soustředěným. Saturn se snaží udržet, zakonzervovat energetické toky, které jsou výzvou pro držitele k přemožení a jeho růstu. Tradice, ze kterých se inspirujeme, ale které zároveň nová generace musí překonat. Osud je z tohoto hlediska výzvou ke svobodě. Pokud jsme připraveni k revolučnímu činu, většinou zábrany povolí. V tomto případě svým pozitivním vlivem ovlivňujeme naši výdrž, věrnost ideálům a těžkou prací se dostáváme ke kýženému výsledku.
Znamením Kozoroha probíhá praktičnost až konzervatizmus. A ta je výzvou k jeho překonání. Materiální ambice Kozoroha jsou velmi zvýrazněny. Emočně je spojena s vodou a se svou citovou stránkou, ze které čerpá životodárný emoční náboj, je však uzavřen v podvědomí a jen těžko se prezentuje napovrch. Ztvrdne, přestane se pohybovat, kloubní obtíže ve smyslu artrotických změn, především kolenních kloubů, jsou výsledkem převládajícího vlivu Saturnu a nekompenzovaného Kozoroha. Pokud se zastaví toky ve smyslu zásobování kostí, vzniká deficit a výslednicí je osteoporóza, artrotické změny kloubní. Strukturální principy Kozoroha s povýšením Saturna mohou vést ke strnulosti, ke koncentraci myšlenkové, které materializované se projeví pohybovou strnulostí, koncentrujícími kaménky kdekoliv v  organizmu.

 

 

 

 

CHOLAGAN - popis výrobku
CHOLAGAN pomůže při žlučníkových obtížích.
Bylinný přípravek CHOLAGAN je složen z extraktů bylin. Lze jej s úspěchem využít hlavně při recidivujících zažívacích obtížích, hlavně žlučníkových vzniklých z psychického přepětí. Svým působením ovlivňuje celou oblast tráverní, hlavně slinivku břišní, žlučník a žlučové cesty. Celkově působí protikřečově a sedativně. Má blahodárné účinky při odstraňování žlučových kamenů.
Celkově zlepšuje trávení organizmu.

Složení:
kosatec německý kořen- bazalka pravá nať- smil písečný květ-benedikt lékařský – nať-čekanka obecná kořen, nať, list - popenec břečťanovitý nať-řeřišnice hořká list-mochna husí nať, list-oman pravý koře-řepík lékařský nať a voda.

Přípravek je vhodný při:

- zažívacích obtížích hlavně žlučníkových
- detoxikaci organizmu, protože snižuje kyselinu močovou.
- zánětech močových a zažívacích sliznic
- artritických obtížích
- křečích, působí spazmolyticky
- léčbě osteoporózy
Regenerace tímto přípravkem zvýší využitelnost potravy, harmonisuje se celková využitelnost pro život.

Použití:

V uvedených případech se používá jako pomocný extrakt a užívá se pravidelně.
Mezi užíváním lahviček je vhodné udělat týdenní pauzu, jak je to běžné při léčbě bylinami. Přípravek regeneruje svým zklidňujícím vlivem celý organizmus.

Dávkování:

Přípravek se podává na kávové lžičce. Obvyklá denní dávka jsou 2 kávové lžičky denně, jedna ráno a jedna večer. Dutina ústní při užívání by měla být prosta pokrmů a jiných pochutin l0 minut před a l0 minut po podání preparátu. Je vhodné tedy užít přípravek mimo jídlo. Je zapotřebí jej před každým použitím dobře protřepat, aby se zvýšila jeho účinnost. Nemusí se užívat přímo, lze ho přidat do vody, čaje či jiné tekutiny.

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do 15 let. Ukládat mimo dosah dětí! Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Mírný zákal není na závadu.

Balení 200 ml

Doba použitelnosti: 36 měsíců od data výroby

Schváleno Hlavním hygienikem ČR
Doplněk stravy - HEM350-2.3.04-588


 

Poradit se s lékařem | Koupit v internetovém obchodě | Tisk článku